Ziaja anno doro krem tonujący 01 naturalny

Linia kosmetyków Ziaji Anno Doro powstała z myślą o wymagających potrzebach skóry dojrzałej i pozbawionej blasku. Jednym z produktów jest krem tonujący o odcieniu 01 – naturalnym.

Krem Anno Doro wywiera silnie działanie przeciwstarzeniowe (m.in. wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, odbudowuje uszkodzenia na poziomie komórkowym). Wynika to z wysokiej biodostępności aktywnych składników kosmetyku (łatwa przyswajalność przez skórę), które są szybko transponowane w głąb skóry i działają także w głębszych jej warstwach. Za pomocą kremu odbywa się odbudowa wewnętrznych struktur skóry, a także dochodzi do wyraźnej redukcji zmarszczek – zarówno powierzchniowych, jak i zmarszczek głębokich i mimicznych.

Krem Anno Doro wykazuje również działanie tonujące i silnie nawilżające. Dzięki zastosowaniu w kremie delikatnego pigmentu, skóra zyskuje zdrowy i jednolity koloryt. Systematyczne stosowaniu kosmetyku pozwala przywrócić skórze elastyczność i młodzieńczy wygląd.

Krem dostępny jest w opakowaniu 30 ml. Doskonale sprawdza się w przypadku skóry o jaśniejszych odcieniach.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!