Ziaja antyperspirant antybakteryjny roll on

W trosce o naturalną i skuteczną pielęgnację skóry ciała i twarzy swoich klientów, firma Ziaja produkuje wysokiej jakości kosmetyki wykorzystujące dobroczynne działanie naturalnych składników. Jednym z takich produktów jest antyperspirant roll on (w kulce) o działaniu antybakteryjnym.

Antyperspirant jest kosmetykiem o niezwykle delikatnym i skutecznym działaniu ograniczającym wydzielanie potu. Dzięki aktywnemu składnikowi – solom mineralnym – kosmetyk neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i sprawia, że dłużej czujemy się świeżo. Produkt może być stosowany zarówno na co dzień, jak i w przypadku aktywnego uprawiania sportu. Antyperspirant działa także łagodząco na podrażnienia skóry powstałe w wyniku depilacji, a także neutralizuje bakterie.

Antyperspirant antybakteryjny najlepiej stosować po wyjściu z kąpieli.
Dostępny w opakowaniu 60 ml. Nie zawiera alkoholu. Antyperspirant nie pozostawia śladów na ubraniu, może być stosowany także jeśli nosimy ciemną odzież.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!