Ziaja jaśmin krem przeciw zmarszczkom na dzień

Wspaniałe prozdrowotne właściwości jaśminu, firma Ziaja zdecydowała się wykorzystać w serii kosmetyków, które szczególną wagę przywiązują do pielęgnacji skóry u osób po pięćdziesiątym roku życia. Przyjemność stosowania kosmetyku wynika nie tylko z zauważalnych efektów, ale także z przyjemnej konsystencji i delikatnego zapachu.

Działanie kremu jaśminowego polega przede wszystkim na poprawieniu gęstości skóry. Dzieje się to dzięki aktywnym składnikom – mikro-kolagenowi i fitohormonom. Krem przeciwdziała również wiotczeniu skóry, a także wyraźnie spłyca istniejące zmarszczki. Po zastosowaniu kosmetyku skóra staje się wyraźnie bardziej nawilżona, odżywiona i elastyczna.

Masło jaśminowe (jeden z aktywnym składników kremu) wpływa nie tylko na przyjemny zapach, ale także wywiera wyraźny, korzystny wpływ na skórę – wpływa na uzupełnienie niedoborów lipidów i wzmacnia naturalne bariery ochronne naskórka.

Krem dostępny jest w opakowaniu 50 ml. Krem może być stosowany pod makijaż. Jeszcze skuteczniejsze działanie odmładzające uzyskamy dzięki uzupełniającemu działaniu pozostałych kosmetyków jaśminowych firmy Ziaja.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!