Ziaja jaśmin krem przeciw zmarszczkom na noc

Krem przeciw zmarszczkom na noc z dodatkiem masła jaśminowego jest propozycją firmy Ziaja, polecaną do troskliwej pielęgnacji skóry dojrzałej u osób po pięćdziesiątym roku życia.

W związku z tym, że działanie kremu przypada na czas całościowej, nocnej regeneracji organizmu, efekty działania kremu są bardzo wyraźnie widoczne. Regularne stosowanie kosmetyku zwiększa spoistość skóry, a także korzystnie wpływa na jej jędrność i elastyczność. Dzięki działaniu mikro-kolagenu krem znacznie wzmacnia tkankę łączną, Masło jaśminowe (razem z olejem canola oraz innymi naturalnymi substancjami) korzystnie wpływają na barierę lipidową skóry ograniczając szkodliwy ubytek wody i chroniąc skórę przed podrażnieniami.

Dużą zaletą kremu jest również właściwość redukcji przebarwień skóry (m.in. plamy słonecznie) – dzieje się to za pomocą ekstraktu z mandarynki japońskiej.

Skuteczność kremu została potwierdzona w badaniach klinicznych.
Krem dostępny w opakowaniu 50 ml.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!