Ziaja kozie mleko krem 1 nawilżenie

Niezwykłe działanie nawilżające koziego mleka znane już było medycynie ludowej – współcześnie wykorzystywany jest w kosmetyce, między innymi przez polską firmę Ziaja, słynącą z naturalnych inspiracji swoich kosmetyków. Jednym z produktów wykorzystujących zalety koziego mleka jest krem 1 nawilżanie.

Krem nawilżający z kozim mlekiem przeznaczony jest do intensywnej kuracji nawilżającej cery suchej i o niewielkiej elastyczności. Regularne stosowanie kosmetyku sprawia, że skóra staje się silnie nawilżona (nawilżenie dociera także do głębszych warstw skóry), odżywiona i zrelaksowana. Kozie mleko wpływa na przyspieszenie procesów regeneracyjnych, przez co krem wpływa na spłycenie niewielkich zmarszczek. Krem z kozim mlekiem łagodzi także istniejące podrażnienia skóry.
Krem nawilżający świetnie się sprawdza jako baza pod makijaż. Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy. Optymalne rezultaty przynosi korzystanie z całej linii produktów kozie mleko firmy Ziaja.

Krem dostępny jest w pojemniku 50 ml.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!