Ziaja rebuild koncentrat wyszczuplający w żelu

Osoby, które marzą o ładniejszej sylwetce i zrzuceniu kilku kilogramów, mogą w swych marzeniach wspomóc się skutecznymi kosmetykami wyszczuplającymi firmy Ziaja. Jednym z takich kosmetyków (z serii Rebuild) jest koncentrat wyszczuplający w żelu.

Korzystne dla skóry i całego działa działanie koncentratu wynika z dużej ilości uzupełniających się substancji aktywnych. Są to: l-karnityma, kofeina (obie substancje spłyną z przyspieszania spalania tkanki tłuszczowej), a także ekstrakty z rozmarynu, miłorzębu japońskiego, bluszczu pospolitego, czy też ananasa.

Koncentrat wyszczuplający bardzo skutecznie zwalcza wiotkość skóry i wyraźnie poprawia jej elastyczność i spoistość. Co więcej, koncentrat redukuje również cellulit, co zostało potwierdzone za pomocą badań klinicznych.

Koncentrat dostępny jest w opakowaniu 150 ml. Najlepsze efekty uzyskamy poprzez regularne stosowanie koncentratu połączone z masażem i stosowaniem pozostałych kosmetyków serii Rebuild.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!