Ziaja rebuild masło ujędrniające do biustu

Piękny i jędrny biust to marzenie wielu kobiet – i na to wyzwanie odpowiada polska firma Ziaja, słynąca z innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych inspirację czerpiących z natury. Dla pięknego biustu Ziaja poleca kosmetyk z serii Rebuild: masło ujędrniające do biustu.

O skutecznym działaniu masła decydują aktywne składniki, czyli ekstrakt z enteromorpha compressa, ekstrakt z grzybów Shi take, oraz aminokwas hydroksyprolina. Dwie pierwsze substancje wpływają na wzrost spójności tkanki łącznej, co przeciwdziała wiotczeniu skóry, a także przyspieszają jej procesy regeneracyjne. Aminokwas hydroksyprolina działa natomiast poprzez przyspieszenie odbudowy włókien elastyny, co wpływa na przeciwdziałanie pojawianiu się rozstępów i redukcji istniejących problemów skórnych.

Po zastosowaniu masło skóra biustu i dekoltu staje się wyraźnie gładsza, silnie nawilżona i pełna życia.
Masło dostępne jest w opakowaniu o pojemności 200 ml.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!