Ziaja różane mleczko do demakijażu

Dokładne i jednocześnie delikatne oczyszczanie twarzy stanowią podstawę prawidłowej pielęgnacji cery. Jednym z kosmetyków firmy Ziaja polecanych do oczyszczania skóry po trzydziestym roku życia jest różane mleczko do demakijażu.

Przyjemna konsystencja mleczka i zestaw składników aktywnych sprawiają, że mleczko jest produktem bardzo funkcjonalnym i efektywnym. Podczas oczyszczania skóry roślinnymi składnikami myjącymi, składniki zawarte w mleczku intensywnie pielęgnują naskórek. Szczególnie istotny jest korzystny wpływ masła różanego, substancji bogatej w nienasycone kwasy tłuszczowe. Masło różane nie tylko troszczy się o zachowanie odpowiedniej budowy lipidowej bariery ochronnej skóry, ale także przeciwdziała procesom starzenia się skóry poprzez wzmacnianie włókien kolagenu i elastyny. Masło różane działa także łagodząco na problemy związane z niedoborem w skórze nienasyconych kwasów tłuszczowych – nadmierną suchością, łuszczeniem, odwodnieniem.

Mleczko bezpiecznie może być stosowane także osoby noszące soczewki kontaktowe.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!