Ziaja różany krem nawilżający na dzień

Różane kosmetyki firmy Ziaja wychodzą naprzeciw potrzeb skóry normalnej oraz suchej i wrażliwej na podrażnienia. Krem zapewnia skórze uzyskanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, a także wykazuje silnie działanie odmładzające. Przeznaczony szczególnie do pielęgnacji cery dojrzałej, powyżej trzydziestego roku życia.

Skuteczność kremu różanego jest udowodniona w badaniach klinicznych. W przypadku poszczególnych elementów twarzy, poziom nawilżenia wzrósł od 35 do 40%.

Aktywne składniki zawarte w kremie intensyfikują działanie naturalnej, lipidowej bariery ochronnej skóry, która zabezpiecza ją przed podrażnieniami i nadmierną, transepidermalną utratą wody. Regularne stosowanie kremu sprawia, że skóra staje się miękka (znika uczucie szorstkości), delikatna i elastyczna, a pierwsze zmarszczki stają się wyraźnie wygładzone. Krem delikatnie rozjaśnia skórę i sprawia, że wszelkie niedoskonałości stają się mniej widoczne.

Krem dostępny jest w pojemniku 50 ml. Może być stosowany pod makijaż.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!