Ziaja różany krem przeciw zmarszczkom na noc

Jedną z propozycji różanej pielęgnacji skóry polecanej przez firmę Ziaja jest różany krem przeciw zmarszczkom przeznaczony do stosowania podczas nocnej regeneracji organizmu

Krem wyróżnia się delikatną i przyjemną konsystencją oraz delikatnym różanym zapachem, który wyraźnie zwiększa komfort stosowania kosmetyku.

Działanie kremu polega na regulacji naturalnych barier skóry, które chronią ją przed nadmierną utratą wilgoci. Co więcej, krem działa silnie nawilżająco, a także odmładzająco – wyraźnie redukuje istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Skuteczne działanie kremu wynika z substancji aktywnych, m.in.: trójglicerydów, soli sodowej PCA, skwalanu, kwasu hialuronowego czy też masła różanego. Ten ostatni składnik działa na skórę poprzez intensywny, korzystny wpływ kwasów nienasyconych na barierę lipidową skóry, wzmocnienie włókien kolagenowych i elastyny oraz wyraźne nawilżenie skóry.

Skuteczność działania kremu różanego na noc potwierdzona została w trakcie badań klinicznych.

Krem dostępny jest w pojemniku 50 ml.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!