Ziaja sopot rozświetlanie balsam do ciała

Naturalne kosmetyki Ziaja wykorzystując dobroczynne działanie substancji naturalnych oferują klientom najwyższą jakość i gwarancję skuteczności działania. O odpowiednie nawilżenie połączone z działaniem rozświetlającym dba balsam do ciała z serii kosmetyków Sopot. Lekka konsystencja balsamu uprzyjemnia stosowanie produktu i nie pozostawia uczucia lepkości ciała i dłoni.

Balsam do ciała wyposażony jest w liczne witaminy (A,E, d-panthenol) a także inne składniki odżywcze, które wpływają na jego intensywne właściwości nawilżające i uelastyczniające. Co więcej, dzięki delikatnemu efektowi rozświetlenia, skóra zyskuje zdrowy, równomierny koloryt.

Duża zaletą kosmetyku jest zawartość masła kakaowego, które przyspiesza proces opalania. Balsam warto więc nakładać na skórę przed rozpoczęciem opalania. Choć balsam posiada naturalne filtry organiczne, podczas opalania trzeba stosować dodatkowo kremy z filtrem (polecane są kremy z serii Sopot).

Balsam dostępny jest w opakowaniu 300 ml.
Produkt stosować zależnie od potrzeb. W przypadku skóry mocno przesuszonej warto używać więcej niż raz dziennie.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!