Ziaja sopot rozświetlanie krem pod oczy

Delikatna i zmęczona skóra wokół oczu wymaga szczególnie troskliwej pielęgnacji. Dba o nią firma Ziaja – dlatego powstał rozświetlający krem pod oczy z serii kosmetyków Sopot, nieperfumowany kosmetyk o lekkiej i przyjemnej w użyciu konsystencji.

Aktywnymi substancjami kremu są: haloxyl i eyellis. Pierwsza z substancji działa redukująco na cienie pod oczami, zwiększa elastyczność skóry a także korzystnie wpływa na koloryt cery. Eyellis działa natomiast poprzez usprawnienie mikrokrążenia w komórkach, co ogólnie poprawia kondycję naskórka. Substancja ta wzmacnia również naczynia krwionośne, co powoduje zmniejszenie ich przepuszczalności, a tym samym skłonności cery do cieni i sińców, które pojawiają się pod oczami.

Krem Sopot wyraźnie zmniejsza opuchnięcia wokół oczu – dzieje się to poprzez usunięcie nadmiaru wody. Cienie pod oczami są wyraźnie rozjaśnione, a skóra zyskuje nową, świetlistą energię.
Krem dostępny jest w opakowaniu 15 ml. Nakładać na skórę wokół oczu i na powieki.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!