Ziaja ulga krem regenerujący na noc

Krem ulga regenerujący na noc powstał by zaspokoić specjalne potrzeby bardzo wrażliwej skóry, ze skłonnością do podrażnień i pękających naczynek krwionośnych. Aktywne składniki zawarte w kremie wzmacniają naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w nocy – skutecznie działanie kremu jest potwierdzone badaniami klinicznymi.

Krem działa na trzy sposoby. Po pierwsze, znakomicie regeneruje naskórek, uzupełnia naturalną barierę tłuszczową skóry, chroniąc ją przed nadmierną utratą wody (redukcja transepidermalnej utraty wody aż o 27%). Po drugie – regularne stosowanie kremu wyraźnie ujędrnia skórę, zwiększa spoistość tkanki łącznej. Po trzecie, krem regenerujący redukuje podrażnienia skóry i zmniejsza nadmierną wrażliwość delikatnych naczynek krwionośnych. Zapobiega ich pękaniu poprzez wzmocnienie ich odporności – działanie kremu można porównać do natychmiastowej skuteczności

Krem stanowi uzupełnienie działania kremu łagodzącego, redukującego podrażnienia na dzień.
Kosmetyk dostępny w opakowaniu 50 ml.

Witaj na moim blogu urodowym! Moda i uroda są mi bardzo bliskie, odkąd byłam mała dziewczynką to interesowałam się kosmetykami i podbierałam mamie ubrania z szafy. Dzisiaj chcę się z Wami dzielić moją wiedzą i pomysłami! Zapraszam do czytania!